iPhone, iPod ve iPad'den PARA Kazanma FeaturePoints

iOS cihazlar için FeaturePoints diye bir uygulama var ve bu uygulamayla orada reklam olan çıkan uygulamaları indirdikçe puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla örneğin 3000 puana $5 PayPal hesabınıza çekebiliyorsunuz ve program başı 50-150 arası puan alıyorsunuz. Yani yaklaşık 40 program deneyerek $5 sahibi oluyorsunuz. Ayrıca referans kodunuzu da dağıtırsanız kazandığınız puanlar iyice artıyor. PayPal da $15 biriktirdiğiniz zaman bunu ücretsiz olarak 1 hafta içerisinde Türkiye’deki herhangi bir bankadaki hesabınıza alabiliyorsunuz. Gayet basit.

iphone-ipod-ve-ipadden-para-kazanma-featurepoints-1
http://featurepoints.com/

Onun dışında bazen Türkiye için reklamlar bitebiliyor ve doğal olarak puan kazanamıyorsunuz. Bununda önüne geçmek için VPN kullanmamız gerekiyor. AppStore’dan One Click VPN indirip iOS cihazınızın ayarlarından oraya eklenen VPN’leri seçerek ülkeleri arttırabilir, yeni yeni reklamlar deneyebilirsiniz. Böylelikle daha hızlı daha çabuk para kazanıp PayPal hesabınıza $500 bile alabilirsiniz..

https://featurepoints.com/r/TXV9M0 (Cihazınızdan girmelisiniz.)

Bu adrese iPhone, iPod veya iPad’inizden girerek üye olmanız gerekiyor. Kayıt olurken TXV9M0 (sondaki “sıfır”) adlı kodumu kullanırsanız belli bir puan kazanıyor (50 puan) ve boş geçmektense bana yardımcı oluyorsunuz (mecbur değilsiniz tabi ki fakat yazarsanız sevinirim)

Diğer programa gelirsek. Onu daha dün buldum. İsmi Appdown. Şu ana kadar $1.2 kazandım. Bu program ile de kazancınızı PayPal aracılığı ile hesabınıza çekebiliyorsunuz. Belli saat limitleri var. O limitler içerisinde yeni programlar yükleniyor. Arada bir bakarak bu program ile uzun vadede güzel paralar kazanabilirsiniz.

https://appdown.me/s/qwYW0i (Cihazınızdan girmelisiniz.)

Elinizde veya çevrenizde iOS veya Android cihazları olan varsa herkesle yardımlaşarak ciddi paralar elde edebilirsiniz. Bu iki programı beraber kullanmanızı tavsiye ederim. Fakat tek cihazla pek bir şey başaramazsınız. 4-5 cihazınız varsa bu diğer cihazlara da kendi referans kodunuz ile bu programları indirdiğinizde daha da çok puan kazanacaksınız.

5/5 - (2 votes)