Ana Sayfa / Ben Kimim?

Ben Kimim?

Merhabalar. Ben Oğulcan Özügenç. 16 Haziran 1992 doğumluyum. Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 1 sene boyunca Bilgi İşlem Destek Uzmanı olarak çalıştım. İş tecrübemden önce de ZyXEL Türkiye’de Stajyer Mühendis olarak yer aldım. 6 yaşımdan beri teknoloji ve elektronikle ilgilenmekteyim. Bu ilgimden dolayı da mühendislik bölümünü seçtim. Kâğıt üzerinde tecrübem az görünse de yıllarca babam ile beraber kendi giyim mağazalarımızda ses, görüntü, ışık, güvenlik sistemleri kurulumlarını gerçekleştirdik.

Mühendisliğimin yanında kendime ait sitelerde Editörlük yapmaktayım. Sitelerimin kurulumlarını da sıfırdan kendim gerçekleştirdiğim için kendimi hem Blogger hem de Webmaster olarak görmekteyim. Sitelerim Almanya’dan kiraladığım bir sunucuda (VPS) bulunmaktadır. HTML ve CSS dillerine olan hakimiyetim sebebiyle WordPress ve OpenCart altyapılarında ciddi değişiklikler yapabilmekteyim. Hazır altyapılar kullanmama rağmen özgün siteler üretebilmekteyim. C dilini de mühendislikte kullanmaktayım. CV dosyamda görebileceğiniz gibi okulda da bazı elektronik projeleri gerçekleştirdim. Kendime algoritma kurma konusunda güveniyorum.

Gündelik hayatımda da teknolojiyle iç içeyim ve birçok çeşit cihazı hali hazırda kendi odamda bulundurmaktayım. Sıklıkla yeni teknolojiler, yeni programlar ve yeni sistemler denemekteyim. Bunlarla ilgili de kendi kişisel blogumda içerikler üretip paylaşmaktayım. Kişisel blog açma sebebim tecrübe ettiğim ve faydasını gördüğüm bilgileri paylaşarak okuyucularıma faydalı olmaktır. Bitmeyen merakım ve araştırmalarımla kendimi sürekli geliştirmekteyim.

Benimle ilgili daha çok bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerim için de İletişim kısmına bakabilirsiniz.

CV

Kariyer.net

Konularım

• Xiaomi Redmi Note 3 MTK İle Yaşadıklarım (Bootloader, TWRP, Root, Stock ROM, Google Play vs.) •

Satışlarım

DonanımhaberSahibinden – letgo